KRBOVÉ NÁRADIA A NOŠE NA DREVO

Po dlhých letných dňoch k nám opäť prichádza obdobie krátkych dní, slnko je každým dňom skúpejšie na svoje lúče a svetlo. Záhrada, altánok aj terasa
sa ,, ukladajú'' k zimnému odpočinku a my opäť trávime viac času v interiéri nášho domova. Spoza okien na nás zíva tma už v popoludňajších hodinách a nám sa krb v obývačke stáva častejším spoločníkom. Zohreje nás a vytvorí príjemnú oddychovú atmosféru. Dážď, vietor a sneh prestávajú byť prekážkou, ohník v krbe nám prispeje k tomu, aby sme si užívali aj chladné obdobia roka.

Interiérový krb je často centrom obývacieho priestoru vytvorený v súlade s dizajnom celého interiéru. Tým k nemu nevyhnutne patrí aj správne dizajnovo doladené krbové náradie. Voľbu náradia ovplyvňuje nielen štýl, dizajn krbu či kachľovej pece, ale aj cena a kvalita. Ateliér kováčskeho umenia UKOVMI ponúka kované a nerezové doplnky ku krbu v tvare súprav, ale aj samostatné krbové noše a krbové náradia.

Luster Luster Luster Luster

Perlami ateliéru sú luxusné ručne kované krbové súpravy s tematikou. Kvalita materiálu, povrchová úprava a predovšetkým detailné vypracovanie tvarov jednotlivých prvkov si plným právom zasluhujú prívlastok nadštandardné. Krbové náradia pre náročných vhodné do obývacích priestorov rodinného domu, horskej chaty, luxusnej drevenice, hotelov a penziónov...

Luster Luster Luster Luster

Dnes veľmi moderné minimalistické, hladké a jednoduché tvary krbových doplnkov pre moderný a jednoduchý interiér v štýle minimalizmu, vintage alebo industry štýle.

Luster Luster Luster Luster

Krbové náradie a krbové doplnky si môžete objednať priamo na: www.ukovmi.eu alebo osobne v ateliéri UKOVMI v Kanaši pri Prešove.