DUBOVÝ NÁBYTOK A DOPLNKY (február 2020)

Naša najnovšia ponuka je obohatená o ručne vyrábané stoly, svietidlá a nástenné hodiny z dubového dreva, ktoré tvoríme v spolupráci s umeleckými drevármi.

Dizajn, ktorý sa vymyká všetkým fantáziám, predstavám a pravidlám, dokáže vytvoriť len príroda. Práve ona vytvárala nábytok pôsobením erózie a rôznych prirodzených vplyvov viac ako 300 rokov.

Ručne kovanými alebo modernými nerezovými prvkami z ateliéru kováčskeho umenia UKOVMI sa doladil dizajn a vznikol exkluzívny nábytok.

Originálne lampy zo starého dubového dreva biele alebo s poľovníckym vzorom stoja na podstavci z drahého kameňa červenohnedej farby – sardonyx.

Lampa Lampa Lampa

Zladením fantázie, avantgardného dizajnu, tristoročného koreňa a nerezových doplnkov boli stvorené výnimočné dubové hodiny, ktoré sa môžu stať šperkom aj vašej domácnosti.

Hodiny Hodiny Hodiny Hodiny

Štýlové stolíky z dubového koreňa doplnené kovanými alebo nerezovými nohami a sklom zaručia jedinečnosť vašej kancelárii, domácnosti alebo prezentačným priestorom, pretože každý kus je originálny a neopakovateľný väčších aj menších rozmerov.

Lampa Lampa Lampa

Luxusné dubové stoly, svietidlá a hodiny si môžete objednať cez internetový obchod www.ukovmi.eu, kde nájdete aj rozmery a ceny.

STOLY

SVIETIDLÁ

HODINY

Zároveň vás pozývame navštíviť náš showroom v Kanaši pri Prešove, kde môžete priamo vidieť aj si zakúpiť dubový, ale aj kovaný a nerezový nábytok, svietidlá a doplnky.