Kované doplnky

Všetky fotografie | Kovaná klasika | Inšpirované prírodou | Avantgardný dizajn

Interiérové svietidlá

Exkluzívne svietidlá do interiéru sú vykované zo železa alebo nerezu. Stropné svietidlá, nástenné lampy či stojanové lampy dodajú priestorom nielen príjemné a potrebné osvetlenie, ale sú aj jedinečným doplnkom a umeleckým dielom zároveň.

Exteriérové svietidlá

Ponúkame Vám široký sortiment luxusných kovaných exteriérových svietidiel. Sú výnimočné svojou originalitou, každý kus je jedinečným umeleckým dielom. Svietidlá v historickom alebo modernom nadčasovom štýle dokážu pretvoriť priestor na výnimočný.

Krby a krbové sady

Krby a krbové sady od klasiky až po avantgardné umelecké diela - to všetko Vám ponúkame v nadštandardnej kvalite a originalite. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si typ, ktorý dodá výnimočnosť Vašej domácnosti, hotelu či reštaurácii...

Svietniky

Naša galéria je obohatená o pestrý výber exkluzívnych ručne kovaných svietnikov rôznych veľkostí a prevedení. Prinášame Vám unikátne umelecké diela v romantickom, historickom či modernom štýle... Každý kus je jedinečným vyjadrením vášne umelca.

Držiaky kvetov a kvetináče

Každý domov aj akýkoľvek priestor zútulnia kvety. My Vám ponúkame kované držiaky kvetov na Vaše okná, do altánkov a iných priestorov s prírodným motívom, ale aj starodávne vzory, ktoré Vás vrátia do čias babičiek. Nechajte sa inšpirovať...

Umelecké predmety

Ručne kované umelecké predmety a doplnky, ktoré Vám ponúkame sú vyrobené ako originálne kusy, ktoré môžu premeniť aj Váš domov, reštauráciu či akýkoľvek priestor na výnimočný. Predstavujú luxusné umelecké diela a kvalita týchto výrobkov je zárukou.